PLS - U Ivanjici devet golova, majstorija Kovačevića u Milanovcu za nove bodove Kragujevčana! (video)

Izvor: Sportske.net, 06.Mar.2019, 18:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnički u odličnoj formi, nove pobede Javora i Bačke Topole.

Radnički iz Kragujevca nastavlja u sjajnom ritmu na početku drugog dela sezone.

Kragujevčani su uspeli da slave u Gornjem Milanovcu sa 1:2, a pobedonosni gol su postigli u 90. minutu utakmice preko Stevana Kovačevića, bila je to prava majstorija iz slobodnog udarca.

Radnički je slavio nakon preokreta, prethodno je Maksimović uspeo da postigne gol za 1:1. Bio je to četvrti gol mladog Maksimovića >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u tri utakmice u ovom delu sezone.

Ovom pobedom protiv Metalca, Radnički se izjednačio po broju bodova sa pomenutim timom na tabeli Prve lige Srbije.

Pored ove utakmice, zanimljivo je bilo u Ivanjici gde je Javor savladao Novi Pazar sa 6:3, ali i u Bačkoj Topoli gde je savladana Sloboda sa 4:0.