PLS - Pazarci odneli bod iz Kragujevca

Izvor: Sportske.net, 29.Avg.2018, 21:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez pobednika u jednoj od najzanimljivijih utakmica 4. kola Prve lige Srbije.

Fudbaleri Radničkog 1923 i Novog Pazara odigrali su danas u Kragujevcu nerešeno 1:1, u utakmici četvrtog kola Prve lige Srbije.

Domaćin je poveo golom Nemanje Zdravkovića u 20. minutu, a konačnih 1:1 postavio je Amel Lakota u 65.

Posle nekompletnog kola, Radnički 1923 je 10. na tabeli i ima četiri boda, a Novi Pazar je na 13. mestu s bodom manje.

Pazarci će u narednom kolu dočekati Inđiju, dok će Kragujevčani gostovati beogradskoj Bežaniji.
Pogledaj vesti o: Kragujevac