Novi Pazar poslao Zlatibor u niži rang

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Apr.2021, 11:45

Novi Pazar "poslao" Zlatibor u niži rang

Fudbaleri Novog Pazara savladali su danas Zlatibor u Užicu 1:0 (0:0) u prvoj utakmici 33. kola Superlige.

Zlatiborci su se ovim porazom praktično oprostili od elitnog društva pet kola pre kraja.

Rezultati 33. kola: Zlatibor - Novi Pazar 0:1 (Vlajković 55). Subota: Rad - Bačka, Javor - Mačva, Mladost - TSC, Napredak - Proleter, Voždovac - Čukarički (15 sati); Nedelja: Radnik - Radnički, Vojvodina - Metalac (14.30), Inđija - >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Crvena zvezda (17.00), Partizan -Spartak (19.30).

Tabela: Crvena zvezda 92 boda, Partizan 80, Vojvodina 66, Čukarički 65, TSC 49, Radnik 48, Spartak 47, Mladost 45, Proleter 43, Metalac 42, Radnički Niš 39, Novi Pazar 39, Rad 39, Javor 39, Napredak 38, Inđija 34, Zlatibor 22, Mačva 21, Bačka 16.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Subotica

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...