Izvor: B92, 10.Nov.2016, 16:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Milojević: Moramo da ostanemo pozitivni
Trener Mega Leksa Dejan Milojević rekao je da njegova ekipa mora da ostane pozitivna posle tesnih poraza u prethodnim duelima.
Košarkaši Mege u petak od 20 časova u Laktašima igraju protiv Igokee utakmicu devetog kola Jadranske lige.
"Igokea je kvalitetan i iskusan protivnik i očekuje nas težak meč u Laktašima. Poslednju utakmicu su dobili Zadar u gostima, pre toga su igrali na jednu loptu protiv Zvezde i Budućnosti. Mi smo vezali tri meča na jednu loptu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koje nismo dobili, ali moramo da ostanemo pozitivni. Treniramo vrlo jako i ako budemo igrali kvalitetnu odbranu protiv Igokee, verujem da ćemo zaslužiti malo sreće i pobediti", rekao je Milojević za sajt Mege.
Mega je izgubila prethodne tri utakmice u oba takmičenja sa ukupno pet poena razlike. Milojević zbog povreda neće moći da računa na Radosava Spasojevića, Stefana Glogovca, Ognjena Čarapića i Marka Tejića.
Mega Leks i Igokea su do sada igrali šest puta u Jadranskoj ligi, uz skor 4:2 za Igokeu.
Bek Mega Leksa Kostja Mušidi reko je da ekipa gleda napred i da je vreme za pobede.
"Dajemo sve od sebe na treninzima i verujem da će to uskoro pokazati rezultati. Igokea je kvalitetan protivnik ali verujem u našu ekipu. Od odbrane sve polazi, pa ako bude na potrebnom nivou imaćemo šanse za pobedu koja bi nam mnogo značila rezultatski i za samopouzdanje posle vezana tri tesna poraza", rekao je Mušidi.













