Kosta: Marker na Murinja je bila moja greška

Izvor: B92, 10.Dec.2015, 10:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kosta: Marker na Murinja je bila moja greška

Napadač Čelsija Dijego Kosta priznao je da je napravio grešku kada je bacio market ka menadžeru Žozeu Murinju.

Kosta igra u slaboj formi ove sezone, a u duelu protiv Totenhema je ostao na klupi pa je iznerviran skinuo market i bacio ga ka Murinju.

Njih dvojica su očigledno izgladili odnose, u sredu su se pozdravili kada je Kosta izlazio sa terena protiv Porta.

„Incident sa markerom je bila greška, to je već prošlost za mene. Moj odnos sa Murinjom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je sjajan, odlično se slažemo. U tom trenutku sam impulsivno reagovao“, rekao je Kosta i priznao da mora da se popravi.

„Moram da popravim formu. Početak sezone nije bio dobar za mene. Nisam dobro igrao, a nisam ni postizao golove.“

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.