Izvor: Vesti-online.com, 21.Okt.2011, 11:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hajduk iz Splita pred bankrotom?
Predsednik GO Hrvatske stranke prava za Split, Mario Tomasović izjavio je se splitski Hajduk nalazi pred totalnom bankrotom, jer duguje vrtoglavih 164 miliona kuna.
"Hajduk je dužan 164 miliona kuna. Potpisana mu je smrtna presuda, ali niko toga nije svestan", rekao je Tomasović, dodajući da su prihodi od sponzorstva umanjeni za 55, a prodaje igrača za 60 odsto, dok su za 11 odsto povećani troškovi administracije.
"Hajduk ima 100 zaposlenih bez trenera i igračkog >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << kadra, a nagomilali su i rukovodeće kadrove, pa tako za isti resor postoji savetnik, direktor i voditelj resora, a nijedan od njih nema platu manju od 5000 evra bruto", kazao je Tomasović, koji napominje da je Željko Kerum, gradonačelnik Splita, bio upoznat sa situacijom.
Nastavak na Vesti-online.com...







