Dinamo najavljuje pobedu u Vranju

Izvor: OkRadio.rs, 09.Okt.2016, 10:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Dinama iz Vranja u nedelju na domaćem terenu igraju sa ekipom Dobanovaca utakmicu devetog kola Prve lige Srbije. Pobeda za Vranjance i osvajanje tri boda značilo bi veliki napredak na prvoligaškoj tabeli. Trener Dinama Dragan Antić najavljuje da njegov tim ide na pobedu, a da će od velikog značaja ka ostavrenju tog cilaj biti novo pojačanje  u stručnom štabu. To je Dejan Osmanović,  poznati fudbaler rođen u Vranju, koji će biti zadužen za rad sa napadačima Dinama. - Očekuje nas težak meč sa ekipom iz Dobanovaca, ali ja sam veliki optimista, i mogu da garantujem pobedu...