Atalanda ubedljiva protiv Bolonje

Izvor: RTS, 04.Apr.2019, 23:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Atalante savladali su Bolonju sa 4:1 u meču 30. kola Serije A. Sasuolo je nadigrao Kjevo sa 4:0.
Tim Siniše Mihajlovića je ubedljivo poražen od Atalante, a već u 15. minutu na semaforu je pisalo 4:0 za domaćina. U nastvku gost je uspeo da postigne počasni pogak i donekle ublaži ubedljiv poraz.

Strelci za Atalantu bili su Iličić u 3. i 5. minutu, Heteber u 9. i Zapata u 15. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Gol za Bolonju postigao je Orsolini u 54. minutu susreta.
Atalanta je sada peta na tabeli sa 51 bodom, samo bodom manje od četvrtog Intera. Bolonja je na 18. mesu sa 27 bodova i ima bod manje od Empolija koji je u sigurnoj zoni.
U narednom kolu Bolonja dočekuje poslednjeplasirani Kjevo, dok Atalanta gostuje kod Intera.