Arsović i Veličković šeste u Sidneju

Izvor: Sportski Žurnal, 23.Mar.2011, 15:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Reprezentativke Srbije u streljaštvu Bobana Veličković i Andrea Arsović na startu Svetskog kupa u Sidneju zauzele su šesto mesto u gađanju vazdušnim pištoljem, odnosno puškom.
Veličković je pogodila ukupno 479,9 krugova sa 383 u osnovnom delu, dok je Arsović takmičenje završila sa ukupno 500,6, odnosno 398 krugova u kvalifikacijama.
Zlatnu medalju u disciplini vazdušna puška osvojila je Hrvatica Snježana Pejčić sa ukupno 502,6, odnosno 399 krugova, ispred Iranke Eleneh Ahmadi -502,2 (399) i Darije Tihove iz Ukrajine - 501,7 (398).
Prvo mesto u gađanju pištoljem pripalo je Gruzijki Nino Salukvadze koja je pogodila 485,5 (385) krugova, ispred Finkinje Mire Suhonen - 484 (386) i trećeplasirane Ukrajinke Olene Kostevic.

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.