Izvor: BanjalukaLive.com, 22.Jan.2013, 00:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
RUKOMET: Debakl "orlova"
Rukometna reprezentacija Srbije nije uspjela da se plasira u četvrtfinale prvenstva svijeta pošto je večeras u Saragosi, u osmini finala, izgubila od domaće selekcije Španije sa 31:20 (20:12). Španija će u borbi za polufinale, 23. januara takođe u Saragosi, igrati protiv Njemačke. Rukometaši Srbije očekivano su poraženi i potpuno zasluženo otpali od daljih borbi za visok plasman. Još uoči večerašnjeg susreta bilo je jasno da eventualna pobjeda nad domaćinom šampionata predstavlja skoro "nemoguću misiju", a izabranici selektora Veselina Vukovića prikazanim u dvorani "Princ Felipe" to su samo potvrdili. Još frustrirani neslavnim porazima od Poljske i Slovenije srpski rukometaši Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/ostalo/rukomet-debakl-orlova.html)
Nastavak na BanjalukaLive.com...

















