Izvor: BanjalukaLive.com, 22.Jan.2013, 00:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

RUKOMET: Debakl "orlova"

Rukometna reprezentacija Srbije nije uspjela da se plasira u četvrtfinale prvenstva svijeta pošto je večeras u Saragosi, u osmini finala, izgubila od domaće selekcije Španije sa 31:20 (20:12). Španija će u borbi za polufinale, 23. januara takođe u Saragosi, igrati protiv Njemačke. Rukometaši Srbije očekivano su poraženi i potpuno zasluženo otpali od daljih borbi za visok plasman. Još uoči večerašnjeg susreta bilo je jasno da eventualna pobjeda nad domaćinom šampionata predstavlja skoro "nemoguću misiju", a izabranici selektora Veselina Vukovića prikazanim u dvorani "Princ Felipe" to su samo potvrdili. Još frustrirani neslavnim porazima od Poljske i Slovenije srpski rukometaši Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/ostalo/rukomet-debakl-orlova.html)

Nastavak na BanjalukaLive.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.