Izvor: BanjalukaLive.com, 26.Jul.2014, 23:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Hoćemo rezultate iz Gvardioline ere"
Fudbaler Barselone Andres Inijesta rekao je da će ekipa pokušati da vrati formu i igru sličnu onoj iz vremena trenera Pepa Gvardiole kada je osvojeno 14 trofeja. Gigant sa Nou Kampa u ovom prelaznom roku doveo je Luisa Suareza, Žeremija Matijea, Ivana Rakitića, Klaudija Brava i Marka Andrea Ter-Štegena. "Hoćemo ponovo da pobeđujemo i da donosimo radost navijačima. Ove sezone biće nam baš teško, ali želimo da ponovimo sezonu 2008/2009. Sada je slična situacija, svi smo uzbuđeni zbog >> Pročitaj celu vest na sajtu BanjalukaLive.com << novog početka", rekao je Inijesta za klupski sajt, prenosi "Blic". Ekipu Barselone ovog ljeta napustili su Aleksis Sančez, Sesk Fabregas, Viktor Valdes, DŽonatan dos Santos, a povukao se kapiten Karlos Pujol. Do promjene je došlo i na klupi, pošto je Herarda Martina zamenio Luis Enrike. "Krećemo od nule. Bilo je dosta promjena, ali želja za uspehom je velika kod svih igrača. Cilj je da osvojimo što više trofeja ove sezone", dodao je Inijesta. On je dodao i da očekuje da Luis Suarez, koji je plaćen 80 miliona evra bude veliko pojačanje. Ekipa Barselone u prvom kolu Primere, 23. avgusta, dočekuje Elče. (BLLIVE)
Nastavak na BanjalukaLive.com...






