Izvor: BanjalukaLive.com, 26.Jan.2013, 22:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ABA liga: Igokea poražena u Ljubljani

Košarkaši lidera Jadranske lige, Igokee, izgubili su večeras u Ljubljani od Olimpije sa 69:63 (13:19, 24:15, 15:11, 17:18) u utakmici 19. kola regionalnog takmičenja. Vodećem timu lige to je bio četvrti poraz u takmičenju, dok su Ljubljančani zabilježili 10. pobjedu. Posljednji poraz u Jadranskoj ligi Igokea je doživjela 24. decembra protiv Budućnosti u Podgorici. Pitanje pobjednika večeras je riješeno u posljednja dva minuta u koja se ušlo sa rezultatom 63:63, a potom su Ljubljančani "vezali" šest poena, "stegli" odbranu i došli do bodova. Klemen Prepelič je sa 22 poena predvodio pobjedničku ekipu, a dobro ga je pratio Jaka Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/kosarka/aba-liga-igokea-porazena-u-ljubljani.html)