Izvor: NoviMagazin.rs, 25.Sep.2023, 10:30

Mediji u okruženju: „Ratno stanje“, „teroristi“ i „iskra koja bi mogla da zapali region“

Regionalni mediji su s velikom pažnjom pratili dešavanja u selu Banjska u nedelju na Kosovu. Situaciju su opisali kao "ratno stanje", "opsadno stanje", a Jutarnji list je objavio da bi prištinske vlasti jučerašnji napad na policiju mogle da iskoriste kao izgovor za uvođenje vanrednost stanja na severu Kosova.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Povezane vesti

Manastir Dečani upozorava na dezinformacije i demantuje prištinske medije

Izvor: NoviMagazin.rs, 25.Sep.2023

Manastir Dečani objavio je na svom Tviter nalogu na veliku količinu dezinformacija i lažnih vesti koje se šire posle napada u selu Banjska na severu Kosova.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.