Iz BiH u Crnu Goru samo uz negativan PCR test

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Jun.2020, 16:25

Iz BiH u Crnu Goru samo uz negativan PCR test

Nacionalno koordinaciono telo donelo je danas odluku da građani Crne Gore, BiH i država sa liste Instituta za javno zdravlje od danas u Crnu Goru mogu ući samo uz negativan PCR test akreditovane BiH laboratorije, koji nije stariji od 48 sati.

Na vladinom tviter nalogu je saopšteno da je NKT, takođe, donelo odluku da se Bosna i Hercegovina privremeno izuzme sa liste država iz kojih se u Crnu Goru ulazi bez mere institucionalne izolacije.

"Mera će biti na snazi dok >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Crna Gore i BiH ne dogovore procedure razmene informacija o kontroli lica koja preko BiH dolaze u Crnu Goru iz trećih država", navodi se u saopštenju.

Ulazak iz BiH od danas je moguć za građane CG, BiH i država sa liste IJZ uz negativan PCR test akreditovane BiH laboratorije i ne stariji od 48 sati.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

NE MOŽE SE NI PREKO SVIH GRANIČNIH PRELAZA Od danas u Crnu Goru iz BiH samo uz obavezan test na koronu star maksimalno 48 časova

Izvor: Blic, 19.Jun.2020, 08:48

Ulazak u Crnu Goru iz BiH od danas je moguć samo uz obavezni PCR test akreditovane laboratorije u BiH star maksimalno 48 časova, podsećaju iz Auto-moto saveza Republike Srpske.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.