Izvor: NoviMagazin.rs, 09.Mar.2021, 15:20

Funkcioner MUP: Bezbedonosna situacija u Nikšiću umereno do visoko rizična

Funkcioner Ministarstva unutrašnjih poslova Crne Gore Rade Milošević izjavio je danas da je bezbednosna situacija u Nikšiću uoči lokalnih izbora koji su zakazani za 14. mart "umerena ka visokom riziku".

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

DRŽAVNI SEKRETAR U MUP CRNE GORE: Veljović i Lazović su česti gosti u Nikšiću, vrši se pritisak na glasače, situacija umerena

Izvor: Kurir, 09.Mar.2021

Državni sekretar u Ministarstvu unutrašnjih poslova Crne Gore i rukovodilac Operativnog tim za kontrolu izbornog procesa u Nikšiću, Rade Milošević, kazao je da je situacija u ovom gradu uoči lokalnih izbora, 14. marta, "umerena ka visokom riziku".

Nastavak na Kurir...

Delegacija Srpske liste u Nikšiću podržala listu oko Demokratskog fronta

Izvor: NoviMagazin.rs, 09.Mar.2021

Delegacija Srpske liste danas je u Nikšiću podržala listu oko Demokratskog fronta pod nazivom "Za budućnost Nikišića", uoči lokalnih izbora u tom crnogorskom gradu, zakazanih za 14. mart.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.