Izvor: S media, 07.Feb.2010, 22:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
" Žene, ne birajte previše!"
Lori Gotlib, autorka knjige "Marry Him: The Case For Setting For Mr. Good Enough" digla je prašinu u SAD-u zbog ideja koje propagira. Ona smatra da žene treba da traže savršenog muškarca u 20-tim godinama ili u protivnom rizikuju da ostanu same u 30-tim.
Gotlib se trudi da ohrabri žene u 30-tim godinama da se zadovolje prosečnim i društveno prihvatljivim muškarcem, i prestanu da traže "gospodina Savršenog".
Ova četrdesetogodišnja samohrana majka priznala >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << je u knjizi da ponekad žali što se nije skrasila s jednim od običnih i normalnih muškaraca koje je odbijala dok je tražila "princa na belom konju".
Autorka smatra da je pojam "pravog" mit, i optužuje ljubavne romane i filmove da su izdali ženu i podstakli je da ide u pogrešnom smeru u potrazi za ljubavlju.
"Dok odrastamo, mi idealiziramo brak. Mislim da bismo bile srećnije da to ne radimo, da se realno suočimo s pojmom braka i muškarca. Ostavljamo prosečne muškarce da bi pronašle savršenog, iako nam niko ne garantuje da će nas on kao takav usrećiti", rekla je autorka za Daily Mail.
Izvor: sarajevo-x.com










