
Izvor: Luftika.rs, 03.Okt.2023, 11:05
Pronađen muškarac (68) pored nasipa kod Futoga, prevezen na reanimaciju sa opekotinama po telu
Nesrećnog čoveka su lekari nakon ukazane pomoći prevezli u UC KCV na odeljenje reanimacije kako bi se nastavilo njegovo intenzivno lečenje.
Jutros oko 8 časova u kanalu pored nasipa između Futoga i Begeča zatečen je muškarac (68) sa opektotinama po celom telu. Na lice mesta izašli su hitna pomoć, vatrogasci i policija.
Po rečima doktora Zorana Krulja portparola novosadske hitne pomoći, njihova ekipa je intervesnisala na licu mesta i zatečen je muškarac sa višestrukim opekotinama >> Pročitaj celu vest na sajtu Luftika.rs << po celom telu, preneo je Telegraf.
On je nakon ukazane pomoći, prevezen na odeljenje reanimacije UC KCV na dalje lečenje i dijagnostiku.
Prema nezvaničnim informacijama, muškarac je najverovatnije sam izazvao požar, pa se pretpostavlja da je do ovog nesrećnog slučaja došlo prilikom neopreznog paljenja suve trave.
Psi izujedali poznatog srpskog analitičara – lekari pokušali reanimaciju, ali bezuspešno
Strava u kanalu kod Futoga: Muškarac pronađen sa brojnim opekotinama
Izvor: 24sedam.rs, 03.Okt.2023
Muškarac (68) sa višestrukim opekotinama po celom telu prebačen hitno u bolnicu
Čovek sa opekotinama u kanalu, prevezen na reanimaciju
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Okt.2023
U kanalu pored nasipa između Futoga i Begeča danas je pronađen muškarac (68) sa opekotinama po celom telu, koji je nakon ukazane pomoći prevezen na odeljenje reanimacije Urgentnog centra Kliničkog centra Vojvodine, potvrdio je za Tanjug portparol novosadske Hitne pomoći dr Zoran Krulj.