Izvor: Advertiser-Serbia.com, 17.Okt.2016, 13:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
#PRilika2016
Konferencija će biti održana 2. i 3. decembra 2016. godine u hotelu Metropol u Beogradu
Ovogodišnja konferencija čija tema je “New age. New communication” baviće se globalnim komunikacionim trendovima, koji će zahtevati od PR profesionalaca kontinuirani razvoj, učenje, kao i promenu postojećih formi komunikacije.
Novo vreme i nove komunikacije zahtevaju nove veštine i nove stavove.
Ove godine želimo da kolegama čitavog regiona predstavimo aktuelne trendove >> Pročitaj celu vest na sajtu Advertiser-Serbia.com << i pravce razvoja komunikacija. Informacione tehnologije imaju fundamentalan i sve snažniji uticaj na način ljudske komunikacije. Mi kao profesionalci moramo da znamo da li smo na pravom putu. Koji su to kanali koje treba da razvijemo, koja je uloga kreativnosti u PR-u i gde se u ovom trenutku razvoja integrisanih komunikacija nalazimo? Ovo su pitanja na koja ćemo pokušati da pružimo odgovore.
#Prilika je međunarodna konferencija DSOJ koja je za prerasla u tradicionalni godišnji skup stručnjaka iz oblasti odnosa s javnošću. Tokom proteklih sedam godina, u konferenciji PRilika učestvovalo je skoro 2.000 poslenika odnosa s javnošću, predavača i sponzora, koji su zajedno ovaj događaj učinili vrhunskom prilikom za kvalitetan dijalog, razmenu regionalnog iskustva i unapređenje standarda struke.
O prethodnim konferencijama više možete videti na sajtu Društva Srbije za odnose sa javnošću.
Konferencija #PRilika je za prethodnih sedam godina ugostila mnoge međunarodne stručnjake koji su podelili svoje znanje i iskustvo sa našom publikom. Neki od govornika bili su i Don W. Stacks, profesor komunikacija na Univerzitetu Majami, Cristoph Ginistry, Senior direktor (direktor digitala) u FTI Consulting EU, Nick Andrews, senior potpredsednik i senior Partner u Fleishman-Hillard, Yogesh Joshi, predsednik Nacionalnog udruženja poslovnih komunikatora Indije (ABCI) i Jose Cordeiro, profesor Univerziteta Singularity iz Sjedinjenih Država.
Više o konferenciji na prilika.pr.org.rs/o-konferenciji
Nastavak na Advertiser-Serbia.com...










