PATRIŠA ARKET: VELIKI LOM NA KRAJU MEDIJUMA

Izvor: Kurir, 16.Nov.2010, 17:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PATRIŠA ARKET: VELIKI LOM NA KRAJU "MEDIJUMA"

LOS ANĐELES - Glumica Patriša Arket (Patricia Arljuette) izjavila je da se završava serija "Medijum" u kojoj tumači glavnu ulogu, preneo je časopis Entertejnment vikli.

Televizija Si-Bi-Es (CBS) je prošlog meseca naručila 13 epizoda nove sezone umesto predviđene 22, ali nije navela da li je reč o kraju serije. "Pokušala sam da dobijem informacije od scenarista o poslednjoj epizodi", rekla je glumica magazinu. "Ne znam kakva će biti, ali sam veoma uzbuđena. Scenaristi su najavili >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << da će napraviti veliki lom", dodala je ona.

Serija "Medijum" prati vidovitu ženu po imenu Alison Duboa (Allison DuBois) koja u Arizoni radi kao saradnik okružnog tužioca. Prikazivanje sedme i verovatno poslednje sezone serije počelo je 24. septembra u SAD.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.