Izvor: Luftika.rs, 12.Maj.2025, 19:01

Maturanti Medicinske i Tehničke škole izglasali kraj blokada

Maturanti Medicinske škole “7. april” i Tehničke škole “Mileva Marić Ajnštajn” izglasali su kraj blokada ovih škola.
U objavi na Instagram nalogu blokade Medicinske škole maturanti su istakli da ovo nije kraj njihove borbe, već da oni borbu nastavljaju na ulici. Istakli su i da su svesni da povratak većine škola redovnoj nastavi menja situaciju.
“Produžavanje blokade u ovom trenutku značilo bi gubitak zajedništva i umanjilo bi njen dosadašnji značaj. Zato verujemo da je odluka o njenom prekidu u ovom trenutku najpromišljenija i najodgovornija”, poručili su maturanti.
Oni su se zahvalili direktoru, profesorima, građanima i roditeljima koji su bili uz njih ovih pet meseci.
Podsetili su i da...

Nastavak na Luftika.rs...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Luftika.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Luftika.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.