KEMAL ZAPROSIO ĐULU!

Izvor: Kurir, 26.Dec.2011, 08:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KEMAL ZAPROSIO ĐULU!

Iznenađenje! Rešit ispituje Džemšir-agu zašto se vratio u barake i saopštava mu da Asuman ne dolazi u kafanu. On nije jedini koji se vratio u barake, to je učinila i Đulizar. Rešit joj nalazi sobu i vrbuje je da postane pevačica u kafani.

Iznenađenje!

Rešit ispituje Džemšir-agu zašto se vratio u barake i saopštava mu da Asuman ne dolazi u kafanu. On nije jedini koji se vratio u barake, to je učinila i Đulizar. Rešit joj nalazi sobu i vrbuje je >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << da postane pevačica u kafani.

Nova pevačica Đulizar počinje da radi u kafani. Pomalo je stidljiva, ali nailazi na oduševljenje gostiju. Kemal sa Ahmetom dolazi na piće i mimoilazi se sa Džemšir-agom, koji odlazi kod Asuman.

Kemal i Halide imaju zakazano ročište povodom razvoda. Kemal konačno uspeva da se razvede, ali mu Halide saopštava da je se nikada neće rešiti.

Džemšir-agu presreće ucenjivač Mahmet i prenosi mu poruku svog gazde. Njegov gazda želi Asuman za sebe, ali kako mu ovaj stoji na putu, rešava da ga izbode nožem. Da li će preživeti?

Kemal pored reke zakazuje sastanak sa Đulu. Moli je da zatvori oči kako bi iznenađenje bilo efektnije. U kutiji se nalazi haljina koju on želi da ona nosi na njihovom venčanju. Kemal je prosi i Đulu konačno ima priliku da pristane.

(R. S.)

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

DŽEMŠIR-AGA JE TEŠKO RANJEN!

Izvor: Kurir, 27.Dec.2011, 07:19

Drama u barakama! Đulu konačno ima priliku da pristane na brak. Koliko su samo na to ona i Kemal čekali. Ona se vraća kući i saopštava majci da je zaprošena...Drama u barakama!..Đulu konačno ima priliku da pristane na brak. Koliko su samo na to ona i Kemal čekali. Ona se vraća kući i saopštava...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.