ALAHU AKBAR I PRETNJE SRBIMA: Užasna scena iz Raške, muškarac sa nožem u ruci poručio da će zaklati sve (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Maj.2021, 18:13

"ALAHU AKBAR" I PRETNJE SRBIMA: Užasna scena iz Raške, muškarac sa nožem u ruci poručio da će zaklati sve (VIDEO)

Uznemirujući snimak incidenta objavljen je na društvenim mrežama.

Kako se navodi, snimak je zabeležen u Raškoj, i na njemu se vidi stariji muškarac sa bradom, koji sa nožem u ruci nasred ulice jezivo preti muftiji, a potom i Srbima.

- Alahu akber! Alah Akber! Evo ga nož da koljem svija vas! Muftija pe*eru! Je*em li vam majku četničku srpsku" - viče muškarac.

Kako se vidi na snimku, tu se nalazio i policajac koji nije uspeo >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << da smiri muškarca. Prišao mu je veoma blizu iako je imao nož. Muškarac sa snimka je u jednom momentu primetio da ga snimaju što ga je dodatno razbesnelo.

- Šta snimaš? - počeo je da viče i mlatajući nožem krenuo ka osobi koja snima.

Tu se video prekida, a šta se desilo sa ovim čovekom nije poznato. Kako se navodi na društvenoj mreži, incident se dogodio danas.

A za dobro jutro na ovaj veliki praznik, snimak iz Raške oblasti, želi čovek nešto Srbima da poruči dok policajac stoji pored njega. Nama ne trebaju ni bela kuga ni ratovi, manjak mošnica će ubiti naš narod. pic.twitter.com/jJehfWj3un

— Aleksandar Buhanac (@nomen_est_omen7) May 12, 2021

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

ALAHU AKBER USRED RAŠKE Muškarac nasred ulice vitlao nožem i pretio muftiji i Srbima

Izvor: Blic, 12.Maj.2021

Stariji muškarac sa nožem u ruci jezivo je danas pretio muftiji i Srbima nasred ulice u Raškoj. Uznemirujući snimak incidenta objavljen je na društvenim mrežama.

Nastavak na Blic...

NASRNUO I POVREDIO POLICAJCA POSLE PRETNJI Evo ko je muškarac koji je vikao "ALAHU AKBAR" - odmah odveden u USTANOVU

Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Maj.2021

Incident se dogodio prekjuče..Na društvenim mrežama pojavio se snimak iz Raške na kojem se vidi kako muškarac sa nožem u ruci preti i viče "Alahu akbar"...Kako se saznaje, u pitanju je psihijatrijski bolesnik.....On je prilikom intevencije povredio policajca, koji se nije javio u bolnicu...Prevezen...

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.