FOTO: Seve i Igor prvi put u javnosti zajedno

Izvor: Vesti-online.com, 22.Maj.2015, 13:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FOTO: Seve i Igor prvi put u javnosti zajedno

Severina (43) se sinoć (21. maj) prvi put pojavila na javnom događaju s novim dečkom Igorom Kojićem (28), čime je pokazala da im je veza ozbiljna.

Par više nimalo ne skriva ljubav, a poznanici kažu da su celo veče izmenjivali poljupce i zagrljaje.

Oboje su na svoje Instagram profile sinoć stavili istu fotografiju na kojoj se nežno gledaju.

Seve je ispod napisala "Želja mog života je >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ispunjena", a on "Crvena, Zvezda mog zivota" na šta mu je pevačica odgovorila da on predstavlja "njena krila".

Kebin sin je prvi muškarac nakon Milana Popovića s kojim je priznala da je u vezi. Počeli su da se zabavljaju u februaru, a zaljubili su se, kažu, čim su se upoznali na njenom koncertu u beogradskom Sava centru.

Kojić je nedavno iznajmio stan nedaleko od njenog na zagrebačkom Kozjaku.
Pogledaj vesti o: Prvi maj

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.