Brežančić već slavi 1. maj (foto)

Izvor: Sportske.net, 22.Apr.2016, 19:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brežančić već slavi 1. maj (foto)

Defazivac AZ Alkmara Rajko Brežančić u petak je uživao u čarima prvomajskog uranka na stadionu kluba za koji nastupa.

Dva kola pre kraja holandske Eredivizije fudbaleri AZ Alkmara obezbedili su plasman u plej-of za izlazak u Ligu Evrope pošto su osmoplasiranom NEK-u pobegli na nedostižnih sedam bodova.

Tim povodom u petak je na "AFAS Stadionu" priređena mini proslava uz roštilj i pivce u kojoj je uživao i srpski internacionalac Rajko Brežančić.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<
Bivši fudbaler Partizana i Čukaričkog neće biti u prilici da za pravoslavni Uskrs i prvi maj doputuje u Srbiju pa mu današnja proslava dođe kao zamena za prvomajski uranak.

Kada pogledate fotografiju sa "AFAS Stadiona" shvatićete o čemu govorimo.

Brezancic verzorgt het eten tijdens de vrijwilligersavond van AZ. 🍽

A photo posted by AZ (@azalkmaar) on Apr 22, 2016 at 10:09am PDT
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.