Izvor: Mondo, 23.Avg.2012, 17:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prva TV otkazala gostovanje bendu Prodigy!
Prva srpska televizija je zbog nepoštovanja dogovora otkazala gostovanje britanskom sastavu u popularnom šouu "Veče sa Ivanom Ivanovićem".
Guliver/Getty Images
"Zbog neprofesionalnog ponašanja organizacionog tima grupe Prodigy i nepoštovanja unapred definisanog dogovora, njihovo gostovanje je otkazano. Prva je bila domaćin mnogim zvezdama sa svetske muzičke, sportske i filmske scene i do sada se nismo susreli sa neodgovornim ponašanjem koje smatramo >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << neprihvatljivim", navedeno je u saopštenju Prve TV.
U saopštenju dodaju da su standardi njihove kuće veoma dobro poznati i da neće praviti kompromise jer "svetske zvezde potvrđuju svoj status upravo kroz poštovanje visokih profesionalnih kodeksa u svakom trenutku".
Bend će 15. septembra Srbiji predstaviti svoj "Warriors dance" festival.
Kod Ivanovića je trebalo da pred koncert 26. septembra gostuje i Leni Kravic, ali je on zbog obaveza u Americi pomerio celu turneju za narednu godinu, a novi termin nastupa u Beogradu i gostovanje u popularnom šouu još uvek nisu poznati.
(MONDO)
Pogledaj vesti o: Prva Srpska Televizija






