
Izvor: Danas, 28.Mar.2025, 11:06
Srbijavode: Reka Jadar na 40 centimetara od vanredne odbrane od poplava, smirivanje do utorka
Direktor Javnog vodoprivrednog preduzeća "Srbijavode" Goran Puzović izjavo je danas da je reka Jadar, koja se izlila u zapadnoj Srbiji, na 40 centimetara od vanredne odbrane od poplava, kao i da se očekuje smirivanje vodostaja do utorka.
Povezane vesti
Srbijavode: Smirivanje vodostaja Jadra do utorka
Izvor: Radio 021, 28.Mar.2025
Direktor Javnog vodoprivrednog preduzeća "Srbijavode" Goran Puzović izjavo je danas da je reka Jadar, koja se izlila u zapadnoj Srbiji, na 40 centimetara od vanredne odbrane od poplava.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.