DESANT NA ŠOFERSKI RAJ Kako je urnisana ulica u Mirijevu postala važna političarima

Izvor: Blic, 05.Avg.2015, 16:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DESANT NA ŠOFERSKI RAJ Kako je urnisana ulica u Mirijevu postala važna političarima

Poplavama urnisana Ulica Rudija Čajaveca u beogradskom naselju Mirijevo naglo je postala važna političarima, i to posle najave da će lokalni izbori biti u decembru.

Potez od nekoliko stotina metara u smeru naselja Šoferski raj razrovan je bujicama tokom prošlogodišnjih poplava, a dokusuren ovog proleća.

Vlasti je bilo baš briga, sve >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dok iz SNS nisu rekli da će se na lokalu glasati 20. decembra.

Najpre je uređeno dečje igralište, a potom, na inicijativu SNS, postavljeno dvadeset stubova javne rasvete.

Gradski menadžer Goran Vesić organizovao je u sredu razgovor s građanima, na kojem je najavio rekonstrukciju ulice, koja je počela u subotu.

Dan kasnije, sa građanima je razgovarao Edip Šerifov (DS), predsednik opštine Zvezdara, koji je takođe najavio rekonstrukciju iste ulice.
Pogledaj vesti o: Izbori

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.