U flotaciji RTB-a Bor nadjeno telo radnice

Izvor: NaDlanu.com, 05.Mar.2012, 14:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U flotaciji RTB-a Bor nadjeno telo radnice

BOR, 5. marta 2012. (Beta) - U pogonu Flotacija Rudarsko-topioničarskog basena "Bor" (RTB) u noći izmedju nedelje i ponedeljka je nadjeno telo Nevenke.N.(48), tehnologa u flotaciji RTB.

BOR, 5. marta 2012. (Beta) - U pogonu Flotacija Rudarsko-topioničarskog basena "Bor" (RTB) u noći izmedju nedelje i ponedeljka je nadjeno telo Nevenke.N.(48), tehnologa u flotaciji RTB.Istragom će se utvrditi kako je ona nastradala, >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << rečeno je agenciji Beta u policiji.Ona je na posao došla u nedelju u prvu smenu, a njeno telo su kolege našle u bunkeru za odlaganje pirita.Istragu vodi istražni sudija iz Zaječara.Suprug nastradale, Perica N. koji je takodje radio u borskoj flotaciji, umro je prošle godine.
Pogledaj vesti o: Zaječar

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.