Irak ne priznaje državu Kosovo

Izvor: NaDlanu.com, 08.Okt.2011, 15:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Irak ne priznaje državu Kosovo

BEOGRAD, 8. oktobra 2011. (Beta) - Ambasador Iraka u Beogradu Falah Abdulsada ocenio je da su politički odnosi Bagdada i Beograda veoma dobri i pozvao je srpske kompanije da učestvuju u svim segmentima izgradnje te ratom razorene zemlje.

BEOGRAD, 8. oktobra 2011. (Beta) - Ambasador Iraka u Beogradu Falah Abdulsada ocenio je da su politički odnosi Bagdada i Beograda veoma dobri i pozvao je srpske kompanije da učestvuju u svim segmentima izgradnje te ratom razorene zemlje.U razgovoru >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << za agenciju Beta ambasador Abdulsada je takodje rekao da Irak ne priznaje Kosovo i da ostaje pri tom stavu."Pozivam sve srpske kompanije i firme da učes..

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.