Povratak grupe Plejboj (VIDEO)

Izvor: Mondo, 02.Dec.2014, 13:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Povratak grupe Plejboj (VIDEO)

Posle dužeg vremena, novi singl i spot beogradskog sastava Plejboj. Slušajte!

Foto: Aleksandar Branković

Funk rock bend iz Beograda Plejboj vraća se na muzičku scenu novim singlom i spotom "Nije lako", u izdanju Lampshade Media.

Beogradski sastav je osnovan 90-ih godina prošlog veka i pripadao je takozvanom pokretu "Brzi bendovi Srbije". Plejboj je imao nekoliko zapaženih hitova, poput >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << "Znaj", "Superstar", "Grizi metak", "Ko je ko?", "Svetac", "Skidam se"...

Prvi album ove grupe objavljen je 1994. godine "Sviraj dečko", potom još dva - "Do koske" i "Overdrive" 1997. godine.

Grupa je prestala da postoji 1999. godine, ali se ponovo okupila 2012. godine, na 20-godišnjicu osnovanja kada je nastupila na nekoliko festivala.

Pre dve godine, Plejboj je najavio povratak, objavljivanjem pesme "Nemam vremena", a dve godine kasnije pred nama je novo delo ove grupe - pesma "Nije lako", čiji vam spot donosimo, a u njemu se pojavljuje manekenka Anđelija Vujović.



Iz Lampshade Media najavljeno je da će bend uskoro krenuti na promotivnu turneju po regionu.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.