HEFNER SA MIS DECEMBRA PREŠAO NA MIS NOVEMBRA!

Izvor: Kurir, 28.Jun.2011, 16:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HEFNER SA MIS DECEMBRA PREŠAO NA MIS NOVEMBRA!

LOS ANĐELES - Svega dve nedelje pošto ga je pred oltarom ostavila verenica - mis decembra 2009, osnivač magazina Plejboj Hju Hefner našao je novu devojku - mis novembra 2010!

LOS ANĐELES - Svega dve nedelje pošto ga je pred oltarom ostavila verenica - mis decembra 2009, osnivač magazina Plejboj Hju Hefner našao je novu devojku - mis novembra 2010!

Kako prenosi Rojters, 85-godišnji mogul >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << prešao je sa Kristal Haris na Širu Bešar, nakon što je Harisova odlučila da ipak ne želi da bude treća gospođa Hefner.

Bešarova, 27-godišnja kanadska manekenka i glumica, uselila se u Plejbojev dvorac u aprilu. Osim što je bila na duplerici magazina prošlog novembra, i ove godine će biti mis novembra, objavio je Hefner na "Tviteru".

Bešarova je ranije na svom profilu navela da voli Roja Orbisona i seriju "Sajnfeld", kao i muškarce koji su "otvoreni za istraživanje seksualnosti" i koji je "toliko zasmejavaju da ne može da diše".

Kristal Haris ostavila je Hefnera svega nekoliko dana uoči venčanja 18. juna. Harisova se trenutno nalazi na naslovnoj strani Plejboja ali s nalepnicama "odbegla mlada".

Slomljenog srca Hefner je filozofski pristupio celoj stvari rekavši prošlog vikenda da je "možda najbolje biti sam".
Pogledaj vesti o: Twiter

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.