Izvor: B92, 11.Sep.2013, 21:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lufthansa: Stjuardese u lederhoznama
Bliži nam se Oktoberfest, najveći festival piva na svetu. Upravo iz tog razloga avio kompanija Lufthansa želi svojim putnicima da omogući prvi dodir s festivalom već na visini od 7 kilometara iznad zemlje.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Lufthansa: Stjuardese u ‘lederhoznama’
Izvor: gDestinacija.com, 12.Sep.2013, 11:49
Bliži se Oktoberfest, najveći festival piva na svetu. Upravo zato je avio kompanija Lufthansa svojim putnicima omogućila prvi dodir s festivalom već na visini od sedam kilometara iznad zemlje. Od 18. septembra, Lufthansa će na linijama koje vode prema Minhenu … Opširnije →
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









