Izvor: Studio B, 22.Jan.2015, 10:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rubrika: "Pet pitanja pet odgovora"
Gledalac Božidar ima samo penziju, supruga je bez primanja, a ima i decu koju izdržava. Pita da li prilikom utvrđivanja cene karte za prevoz može da se uzme u obzir i broj članova domaćinstva.
Cene usluge prevoza za sve kategorije vraćene su na nivo decembra 2014.godine.
Vaša sugestija će biti razmatrana na radnoj grupi za unapređenje javnog prevoza - odgovorili su iz Direkcije za javni prevoz.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












