Izvor: Kurir, 24.Jan.2013, 01:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NEMA OSTAVKE: Vuković ostaje selektor!
Kvartet iskusnih igrača najavio odlazak u reprezentativnu penziju
Kruni se ekipa.
Rukometna reprezentacija Srbije vratila se u sredu veče iz Španije posle neuspeha na Svetskom prvenstvu i eliminacije od Španije u osmini finala. Za sledeće takmičenje, EP u Danskoj 2014. godine, naš tim bi mogao da dobije nekoliko novih igrača, jer su Stanić, Vučković, Toskić i Šešum najavili povlačenje.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << />
S druge strane, selektor Veselin Vuković ne razmišlja da podnese ostavku.
- Nismo se ohladili, zato neću da prihvatim najave nekoliko igrača o povlačenju. Što se tiče mog statusa, nisam razmišljao o ostavci - rekao je Vuković.











