Bartomeu: Mesi će igrati u Barseloni do penzije!

Izvor: MozzartSport.com, 27.Okt.2015, 11:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bartomeu: Mesi će igrati u Barseloni do penzije!

Predsednik Blaugrane demantovao pisanja da će Argentinac napustiti klub

Iako se u poslednje vreme sve više govori da bi Lionel Mesi mogao da napusti klub i otisne se na Ostrvo, predsednik Barselone Đozep Marija Bartomeu ističe da će Argentinac ostati u Blaugrani do penzije.

"Leo i njegov otac su rekli da ne mogu da zamisle da Mesi igra u nekom klubu a da to nije Barselona. Odnos sa njegovom porodicom je veoma dobar. Još nismo u fazi pregovora, >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << ali kada dođe vreme za to objavićemo. On ima ugovor na još tri sezone", rekao je Bartomeu.

Predsednik Barse se osvrnuo i na priče koje kruže o Mesiju a tiču se poreza.

"Mesi je veoma ljut zbog priče sa porezima. To što se piše o njemu nije u redu. Ako su njegovi savetnici za porez napravili grešku, on treba da plati kao i svi drugi. Mesi zaslužuje više poštovanja".

On je dodao da će Nejmar ove sezone produžiti ugovor, iako ima još važeće tri godine ugovora.

"Kada je u pitanju produžetak ugovora Nejmara, to će se dogoditi ove sezone. Ali, naravno, želimo da radimo tiho kako bi sve prošlo kako treba", rekao je Bartomeu.

(FOTO: Action images)
Pogledaj vesti o: Penzija

Nastavak na MozzartSport.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.