NASILJE NA BOŽIĆ Tuča u rijalitiju Parovi

Izvor: Blic, 07.Jan.2017, 12:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NASILJE NA BOŽIĆ Tuča u rijalitiju "Parovi"

Čak ni najradosniji hrišćanski praznik u vili "Parova" nije mogao da prođe bez incidenata.

Učesnici rijalitija u kojem su psovke, svađe i uvrede svakodnevica nisu mogli da se smire ni na Božić. Tokom prenosa uživo oko jedan posle ponoći, došlo je do tuče.

Naime, Teodora Radoičić, pobednica rijalitija "Snajke", koji se takođe emitovao na televiziji "Hepi", nasrnula je na Miljanu Kulić. Ona ju je optužila da je preturala po njenoj torbi. Počela je da je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << vređa, a u tome nije uspela da je spreči ni voditeljka koja ju je upozorila da će biti novčano kažnjena ako nastavi.

Stiglo je i obezbeđenje, ali ne pre nego što je Teodora zgrabila Miljanu za vrat i šutnula je nogom.

Obezbeđenje ju je potom odvuklo u izolaciju, a usput su se luči vrisci i lomnjava.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.