Miljana u Parovima opet šokira: Zmaj mi je gurao ruku u gaćice!

Izvor: Svet plus, 13.Okt.2015, 12:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Miljana u Parovima opet šokira: Zmaj mi je gurao ruku u gaćice!

Miljana Kulić šokirala je učesnike rijalitija Parovi 2015, priznanjem, da joj je Zmaj od Šipova pre izvesnog vremena gurao ruke u gaćice, ali da mu je ona to oprostila.

Iako sada imaju odličan odnos, Miljana je učesnicima Parova ispričala, da joj je Zmaj jednom gurnuo ruku u gaćice i da je zbog toga bila besna na njega. Ipak, kako dani prolaze njih dvoje su uspeli da izglade odnose, te su sad super drugari: "On mi je prvo veče dok sam bila u krevetu gurnuo ruku u gaće, ali ja sam mu to oprostila. Od tada imamo super odnos", izjavila je Miljana, dok je Zmaj klimajući glavom potvrdio njenu priču.

 

Nastavak na Svet plus...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.