Izvor: Svet plus, 29.Jun.2016, 09:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Haos u Parovima: Učesnici traže doktora! VIDEO
Uskoro se bliži kraj rijalitija Parovi, a samo desetak dana pred proglašenje pobednika, došlo je do zaraze u kući, koja jeizazvala paniku među učesnicima.
Naime, uspaničeni učesnici Parova, hitno su od produkcije zatražili lekarski pregled, jer sumnjaju da je došlo do zaraze, a Ružica Veljković koja je bila u pregovorima sa čelnim ljudima, rekla je kako je dobila konjuktivitis.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet plus. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet plus. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



















