Slavna glumica otkrila: Deca su mi gej

Izvor: B92, 11.Maj.2023, 15:05

Slavna glumica otkrila: "Deca su mi gej"

Svo troje dece glumice Marsije Gej Harden su homoseksualci.

Dobitnica Oskara podelila je otkriće tokom intervjua preko telefonskog razgovora.

"Ono što me pokreće je zato što je to ispravno, a ono što se trenutno dešava je pogrešno", rekla je Harden voditelju Adamu Šenkmanu, prenosi People.

"Ono što me pokreće je da su moja deca sva čudna", prenosi Page Six.

"Moje najstarije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dete nije binarno. Moj sin je gej. Moj najmlađi je rodno fluidan", rekla je ona.

"I znate, oni su moja deca, i uče me svaki dan."

Glumica deli je decu dobila u braku sa bivšim mužem, rediteljem Tadeusom Šilom (58).

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.