Izvor: Kurir, 22.Jun.2011, 14:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PARADA PONOSA USKORO I U DUBROVNIKU
DUBROVNIK – Posle Gej parade u Splitu i Zagrebu, slična manifestacija možda će biti održana i u Dubrovniku, jer je na "Fejsbuku" osnovana grupa koja bi uskoro mogla da preraste u gej udruženje Fejsbuk grupa "LGBTLJ Libertas" najavila je da
DUBROVNIK – Posle Gej parade u Splitu i Zagrebu, slična manifestacija možda će biti održana i u Dubrovniku, jer je na "Fejsbuku" osnovana grupa >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << koja bi uskoro mogla da preraste u gej udruženje Fejsbuk grupa "LGBTLJ Libertas" najavila je da će se "boriti protiv fašizma i nacizma i na plažama i po parkovima", prenose hrvatski mediji.
"Dosta nam je straha i gluposti koje se pričaju o nama u školi, kod kuće, na putu… Zakon je na našoj strani i trebamo to sada da iskoristimo, pogotovo posle ispada na Split paradi, koji ne smeju da se ponove", navodi ova grupa.
U tekstu se ističe da će gej parada u Dubrovniku biti "najlepša u Hrvatskoj".
Pogledaj vesti o: Facebook























