Novi Bond će biti gej, žena, crn?

Izvor: B92, 10.Nov.2012, 18:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Bond će biti gej, žena, crn?

Danijel Krejg izjavio je da Džejms Bond nikada neće biti gej zato što čuveni agent 007 nije gej.

Krejg, koji tumači ulogu mačo agenta, bio je primoran da prokomentariše seksualnu orijentaciju lika koji tumači zbog navodne hemije koja postoji između njegovog lika i lika koji tumači Havijer Bardem u najnovijem filmu o slavnom agentu “Skyfall”.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Kada je upitan da li bi mogao da zamisli gej Džejmsa Bonda, Krejg je odgovorio: “Ne”.

Naomi Heris, koja takođe glumi u ovom filmu, je malo otvorenija kada je ova tema u pitanju.

“Mislim da su sve opcije i dalje otvorene. Ko zna”.

Naomi je otišla i korak dalje izjavivši da bi naredni Džejms Bond mogao čak biti i žensko, sve dok to nije ona.

Pre izvesnog vremena glumica je nagovestila da bi lik Džejmsa Bonda, nakon što istekne ugovor sa Danijelom Krejgom, mogao tumačiti crni glumac Idris Elba.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.