Izvor: Radio 021, 16.Mar.2019, 22:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Žandarmerija ušla u zgradu RTS, izvodi građane
Pripadnici žandaremerije večeras su oko 21.30 ušli u zgradu Radio televizije Srbije i počeli da izvode ljude.
Kako javlja reporter agencije Beta, prvo je u dvorište RTS-a ušla jedna grupa pripadnika žandarmerije, a potom i u samu zgradu gde se nalaze učesnici protesta "Jedan od pet miliona".
Nekoliko mitna kasnije oni su počeli da izvode gradjane koji su bili u zgradi.
Žandarmerija nije primenila silu prema gradjanima koji se nalaze ispred zgrade >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << koji su počeli da negoduju.
Autor: Beta
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.













