
Izvor: Radio 021, 30.Nov.2020, 10:10
Tiodorović: Zbog Crnog petka nas čeka teška nedelja
Epidemiolog i član Kriznog štaba Branislav Tiodorović izjavio je da će epidemiološka situacija u Srbiji ove nedelje biti vrlo teška, jer će gužve koje su se dogodile na Crni petak i na drugim okupljanjima za pet do sedam dana sigurno dati rezultat kroz broj pozitivnih i obolelih.
Tiodorović je za "Blic" rekao da tek posle 10. decembra možemo očekivati polako zaravnjenje krive, ali na visokom nivou, a pad broja obolelih tek krajem decembra.
Tiodorović je istakao >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << da to znači da bi svako od nas trebalo da se ponaša odgovorno, od pojedinca do svih institucija.
Autor: Tanjug, Blic
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.