Izvor: Radio 021, 18.Okt.2020, 11:56

Futožanin poginuo, a 17-ogodišnji mladić povređen u izletanju vozila sa puta kod Kovilja

Meštanin Futoga (55) je poginuo, a 17-ogodišnji mladić povređen u udesu koji se jutros oko 5 časova dogodio na putu kod Kovilja.

Automobil "fijat" je, iz za sada neutvrđenih razloga, sleteo sa puta i prevrnuo se.

Pored automobila policija je zatekla 17-godišnjeg mladića koji je sa povredama prevezen u Klinički centar Vojvodine.

U kanalu pored automobila pronađeno je i telo muškarca koji je nastradao na licu mesta.

Autor: 021.rs, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << Tanjug

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...






Povezane vesti

U saobraćajnoj nesreći kod Kovilja poginuo muškarac iz Futoga, tinejdžer povređen

Izvor: NoviSad.com, 18.Okt.2020

Muškarac iz Futoga (55) je poginuo, a mladić (17) je povređen u udesu koji se dogodio jutros oko 5 časova na putu kod Kovilja. N. T. (55) iz Futoga,..

Nastavak na NoviSad.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.