Izvor: Radio 021, 17.Avg.2019, 22:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čovek i žena izbodeni na smrt na prepunoj stanici metroa

Čovek i žena izbodeni su na smrt na prepunoj stanici metroa u nemačkom gradu Izerlonu, saopštila je policija, navodeći da je reč o "nasilju u vezi".

Policija je na mestu događaja uhapsila 43-godišnjeg čoveka u vezi sa napadom na ženu staru 32 godine i mladića starog 23 godine, prenosi AP.

U Nemačkoj su se proteklih nedelja dogodila još dva ubistva na stanicama metroa.

Autor: Tanjug

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.

Nastavak na Radio 021...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.