Bejzbol: Vojvodina prva u regularnom delu sezone

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Sep.2010, 18:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bejzbol: Vojvodina prva u regularnom delu sezone

NOVI SAD -

U poslednjoj utakmici regularnog dela Prve lige Srbije u bejzbolu Vojvodina iz Novog Sada savladala je ekipu Gradnulica iz Zrenjanina rezultatom 16:2 i u plej-of fazu takmičenja krenuće sa liderske pozicije.

Vojvodini je ovo prvi put od kada se takmiči u elitnom društvu da zauzme prvo mesto nakon regularnog dela prvenstva.

Polufinalni >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << parovi ovogodišnjeg plej-ofa su Vojvodina - Spartans (Beograd) i Beograd '96 - Vojvode (Zemun). Polufinala će biti odigrana na dve dobijene utakmice, dok će se u finalu igrati na tri pobede.

Titulu prvaka Srbije brani ekipa Vojvode iz Zemuna. Po rasporedu do kraja ovogodišnje sezone predviđeno je i održavanje finalnog turnira Kupa Srbije.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.