Немања Миловић организује треће по реду „Хуманитарно улажење у Дунав“, 27. јануара на Штранду

Izvor: GradskeInfo.rs, 16.Jan.2024, 09:12

Немања Миловић организује треће по реду „Хуманитарно улажење у Дунав“, 27. јануара на Штранду

Треће по реду „Хуманитарно улажење у Дунав“ је на Штранду у Новом Саду у 15:00 часова  27. јануара сви су позвани да гледају, они који су се спремали на хладноћу су позвани и да учествују. Фото: budihuman.rs „Хуманитарно предавање за Данилов живот“ одржава се исти дан, у 18:00 часова на >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << Спенсу (амфитеатар-стари биоскоп) у Новом Саду.
На предавању  ће Немања Миловић причати о дуговечности и о алатима како да побољшате квалитет живота и здравље.
Јединствена прилика да нешто научите, побољшате своје здравље, а уједно да помогнете некоме коме је помоћ неопходна.
Забележите овај датум да сви заједно помогнемо једном дечаку којем је потребна наша помоћ.
 







View this post on Instagram

















 
A post shared by Nemanja Milović (@nemanjamilovic)


Преузмите андроид апликацију.
Чланак Немања Миловић организује треће по реду „Хуманитарно улажење у Дунав“, 27. јануара на Штранду се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.