Pala sa prvog sprata, polomila kuk

Izvor: Blic, 27.Jun.2011, 08:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pala sa prvog sprata, polomila kuk

Hitna pomoć intervenisala je tokom noći ukupno 100 puta, od toga 13 puta na javnim mestima, a tri osobe su povređene u dva udesa i padu sa prvog sprata.

Portparolka službe Nada Macura rekla je jutros agenciji Beta da je sinoć oko 21 čas na uglu ulica Viktora Novaka i Nedeljka Gvozdenovića muškarac star 47 godina povredjen u udesu i s povredom grudnog koša prebačen u Kliničko-bolnički centar Zemun.

U naselju Zuce, Ulica nova 53, oko ponoći žena od oko 30 >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << godina, navodno bunovna, pala je sa prvog sprata i sa prelomom kuka i povredom skočnog zgloba, prebačena na ortopediju Urgentnog centa, navela je Macura.

Druga saobraćajne nezgoda dogodila se oko dva sata u Savskoj ulici kod MUP-a i devojka od 16 godina sa povredom ramena je prebačena takođe na ortopediju Urgentnog centra.

Macura je ocenila da je noć izmedju nedelje i ponedeljka bila mirna za Hitnu pomoć.

Povezane vesti: Noćas 108 intervencija Hitne pomoći Hitna pomoć noćas obavila 109 intervencija Hitna pomoć noćas obavila 107 intervencija
Pogledaj vesti o: Nova godina

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Žena pala sa prvog sprata

Izvor: S media, 27.Jun.2011

Žena od oko 30 godina, navodno bunovna, pala je sa prvog sprata. Hitna pomoć intervenisala je tokom noći ukupno 100 puta. ..U naselju Zuce, Ulica nova 53, oko ponoći žena od oko 30 godina, navodno bunovna, pala je sa prvog sprata i sa prelomom kuka i povredom skočnog zgloba, prebačena na ortopediju...

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.