Monika Beluči će biti najstarija Bondova devojka

Izvor: Radio 021, 05.Dec.2014, 16:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Monika Beluči će biti najstarija Bondova devojka

Bond manija se vratila nakon što je u četvrtak najavljena nova avantura slavnog špijuna, nazvana "Spectre", a većina očiju na pres konferenciji u četvrtak u studijima Pinewood u Bakingemšira bila uprta u jednu od dve Bondovih devojaka, italijansku glumicu Moniku Beluči.

Italijanska lepotica ovom ulogom ulazi u istoriju kultne priče o svemogućem špijunu. Naime Beluči (50) je i službeno postala najstarija Bondova devojka. Titulu je dosad držala Honor Blekmen koja je ulogu Pusi >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << Galor u "Goldfingeru" odglumila još 1964, u godini kada je Beluči rođena. Blekmen je tada imala 39 godina.

"Džejms Bond je muškarac iz snova, zaštitnik, istovremeno je opasan, misteriozan i seksi, a uz to i savršen engleski džentlmen", izjavila je Beluči koja će u filmu glumiti Luciju Skijaru.
Pogledaj vesti o: Nova godina

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.