FONklame u Bici za bebe (VIDEO)

Izvor: S media, 17.Mar.2012, 16:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"FONklame" u "Bici za bebe" (VIDEO)

Projekat „FONklame 2012“ biće održan po peti put na Fakultetu organizacionih nauka 24. i 26. marta 2012. godine, saopštili su organizatori.

Cilj projekta je da omogući studentima uvid u nove tendencije na polju reklama, da im približi svet oglašavanja prezentacijama najzanimljivijih reklama, kako sa našeg, tako i sa inostranog tržišta, kao i da podstakne studente na aktivno učešće na polju oglašavanja. Projekat tradicionalno ima nekoliko karaktera: humanitarni, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << edukativni, zabavni i, po prvi put ove godine, takmičarski.

Porše pomaže akciju „Bitka za bebe“

Orden za Zvezdu u "Bici za bebe"

Severinin verenik dao najveću donaciju "Bitki za bebe"

Prvi dan seminara je predviđen za održavanje predavanja na temu marketinga. Ove godine su u planu predavanja na temu različitih vidova oglašavanja (TV oglašavanje, brendiranje, uloga ačount managementa, kreiranje i sprovođenje kampanja) koje bi držali renomirani stručnjaci iz oblasti marketing oglašavanja. Neki od predavača na dosadašnjim FONklamama su: Dragan Varagić, Dragoljub Ljubičić Mićko, Boris Dragović, Istok Pavlović, Jana Savić Ristovac, Jovan Spahić, Miloje Sekulić i drugi. Na ovogodišnjim „FONklamama“ predavači su: Ana Divac, osnivač Divac fondacije, Tatjana Milnović, Ačount Planning Director, Ivana Zeković, Senior Art Direktor, ispred Fonda B92 i Saatći&Saatći-ja, Ivan Rečević, Huge media, Predrag Milićević, marketing konsultant i Ivan Minić, osnivač Bureka.

Drugog dana seminara učesnicima će biti predstavljeno nekoliko sati kvalitetnih reklama sa "Noći reklamoždera", "Super Bowla", kao i poslednje svetske reklame koje su izazvale veliku pažnju širom sveta. Takođe, na seminaru će biti zastupljene i reklame svih pokrovitelja i prijatelja projekta.

Po prvi put ove godine u okviru projekta „FONklame“ organizujemo i humanitarnu žurku koja će biti održana 05.aprila u klubu Vanila. Sav prikupljen prihod namenjen je za akciju „Bitka za bebe“.

U okviru takmičarskog dela biće organizovano takmičenje konkursnih ideja za najbolju humanitarnu akciju. Postojaće četiri ekipe studenata Fakulteta organizacionih nauka koji će pokušati da iskoriste svoje znanja na najbolji mogući način u cilju osmišljavanja najbolje akcije koja će imati humanitarni karakter. Žiri će se sastojati od predstavnika pokrovitelja projekta (iz Fonda B92) i predstavnika sa Fakulteta organizacionih nauka. Studija slučaja će biti na temu osmišljavanja promotivne kampanje za akciju „Bitka za bebe”.

(S media)
Pogledaj vesti o: Nova godina

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.